Ubytování: chatky a stany

 

Chcete se podívat,kde budete ubytování ? Skvělá virtuální prohlídka je ZDE :

 

LETNÍ SEZONU KONČÍME 7. ZÁŘÍ

Děkujeme za návštěvu všem,kteří jste u nás prožili svoji dovolenou,nebo jen přijeli na víkendový pobyt. 

tom_1

CHATKY: 

7 dřevěněných stylových chatek postavených v roce 2004. Chatky pro 4 osoby. Nacházejí se v těsné blízkosti bazénu, avšak zcela oddělené od ostatních prostor pro návštěvníky koupaliště. Patrové postele, malý stoleček, odkládací prostor pro oděv. Osvětlení včetně rozvodu 220 V. Lednička a rádio je již pro rekreanty letos v základní ceně 600,-kč za chatku. Lůžkoviny, polštář, přikrývka vše nové, není nutné vozit s sebou. Ubytováným  v chatkách doporučujeme polopenzi.Účet za ubytování hradíte při vašem příjezdu na recepci. V případě platby na fakturu,je nutné uhradit částku před vašim nástupem. Provozovatel si vyhrazuje právo v některých případech platbu rezervační zálohy ve výši 1 000,-Kč.

Důležité upozornění na úvod :

Váš autocamp složí k odpočinku,oddechu a relaxaci.Upozorňujeme všechny návštěvníky,kteří nechtějí respektovat noční klid v letním areálu v době od 22,00 - 6,00 hodin,aby raději vyhledali jiný camp, kde rekreantům a výletníkům rušení nočního klidu nevadí. Děkujeme za pochopení.

 

kliknutím zobrazíte větší obrázek kliknutím zobrazíte větší obrázek

Vnitřní zařízení je jednoduché, avšak účelné a vždy čisté. Patrové postele dospělé vrátí zpět do dětských let :-)

interir_540

 

Chatky mají terasu vybavenou zahradním nábytkem. Docházková vzdálenost na WC a sprchy je 40 m. Vaření v chatce — nedoporučujeme, neboť ubytovaným nabízíme stravování  po celý den  za zvýhodněné ceny podle jídelního lístku.

Stoly na stolní tenis,trampolína,skákací hrady, nafukovací atrakce na vodě i na souši,lodičky pro děti, Segway vozítka,sestříhané trávníky ale také i minigolf........

6.ubytovn....._540

sprchy  a WC  jsou po celkové  rekonstrukci

atnasprchy_540

Ceník ubytování :

 
CENÍK :  600 Kč chatka /den (4 osoby )

(platíte celou chatku bez rozdílu počtu obsazených lůžek )

V den odjezdu je nutné chatičku opustit v 10,00 hodin. Nástup do chatičky je v den příjezdu nejdříve ve 12,00 hod.

 

Dětem nárokující lůžko se sleva NEPOSKYTUJE!
 

CENA DÁLE OBSAHUJE a již nedoplácíte:

-vozidlo, motorku, popř.kolo uvnitř  areálu ( ne u chatek a stanů )

-malé zvířátko v košíku ( předem nutno nahlásit )

-koupání v bazénech

-služby IC

-rekreační poplatek neúčtujeme

-spotřeba energií (nikoliv topení)

-propagační materiály při příjezdu

- neomezený přístup k internetu  přes WIFI na vlastním note

 

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY ZA PŘÍPLATEK:

-příprava ohniště,krbu, včetně zapůjčení nářadí  100,- Kč

-elektrická energie na ohřev chatky 100 Kč/noc (22-06 hod.)

-elektrická energie na ohřev nonstop 150 Kč/den

- hlídání vašich dětí ( cena dle domluvy )

- noční prohlídka s průvodcem  100,-Kč/1,5 hod.

 

Každé zvířátko prosíme konzultovat před nástupem na vaši dovolenou. Bez předešlé konzultace NEBUDE !!  Váš čtyřnohý miláček vpuštěn do prostor areálu. LITUJEME !!

Ceník stravování:     

Při nástupu na dovolenou obdržíte stravovací kartu,která nabízí zvýhodněné ceny pro naše rekreanty. Postupně odčerpáváte z "nabité" karty finanční částku. PLATÍTE AŽ PŘI VAŠEM ODJEZDU SKUTEČNĚ ODEBRANOU STRAVU.

snídaně 70,-Kč

obědové meníčko 100,-Kč 

minutkové jídlo dle výběru  120,-Kč. 

Výběr  jídla je podle jídelního lístku. Většina jídel jsou jídla minutková. V případě zájmu rekreantů, můžeme však také  nabídnout  "obědové meníčko",které obsahuje : polévku,hlavní jídlo a nápoj.

Vyzvednutím stravovací kartičky šetříte na každém minutkovém jídle 30,-Kč o proti běžným návštěvníkům. Všechna jídla jsou na 150g , přílohy jsou na 200g.

Výhodou tohoto stravovacího systému je to, že nemusíte dodržovat čas na stravování, tzn. že můžete jídla konzumovat v době od 8.00-21.00 hod. Vyjímku tvoří snídaně, které je nutné večer  objednat. Rovněž není závazné, abyste jídlo u nás čerpali každodenně.Obdržíte při nástupu stravovací kartičku ze které odčerpáváte peníze. Stravu hradíte až po ukončení pobytu na základě skutečně odebraných jídel.Obsluha vám procvakává jednotlivé body na kartě. Máte tak  stálý přehled o tom, kolik jste za stravu utratili. Vycházíme vstříc individuálním požadavkům : bezlepková dieta,bezmasé jídlo,dětské jídlo apod..... Stačí se předem domluvit s vedoucí stravování,která je stále přítomna a osobně stravu připravuje. Je to moje manželka :-) .

JÍDELNÍ LÍSTEK ZDE :

Vlastní stravu můžete připravovat na vlastních spotřebičích. K umývání nádobí a ohřevu jídla ( mikrovlnka,nádobí,konvice ) slouží malá kuchyňka.

Dva venkovní grilly a ohniště  umožňují přípravu pokrmů především ve večerních hodinách . Obchody jsou od autocampu vzdálené cca 10 minut pěšky, centrum města 15 minut pěšky.Nákupní centrum otevřeno Po-Ne  od 7,00-20,00 hod. Zakoupení pečiva v autocampu je možné na základě večerní objednávky. ( rohlíky,koblihy,koláčky,chléb,bagety apod. )

kuchyňka  s pračkou k dispozici pro ubytované hosty

 

STANY:

V roce 2008 bylo vytvořeno cca 10 stanových míst, společného ohniště a vlastního přístupu. Rekreanti ve vlastních stanech využívají všech výhod jako ubytování v penzionu nebo v chatkách. V hlavní turistické sezoně je doporučeno objednání stanových míst. Prostor je nasvětlen. Plocha není zpevněná, je travnatá pod vzrostlými stromy. Příjezd ke stanům není možný. Od vozidla vás však dělí cca 5 m! Můžete parkovat uvnitř areálů nebo ve vymezeném prostoru u koupaliště. Ubytování pro "stanaře" doporučujeme ráno mezi 8-9 hod. v případě horkého počasí !!!

Stanová místa pouze na základě vypsání závazné přihlášky kterou vám zašleme.Bez rezervace není z důvodů malé kapacity ubytování ve stanu či karavanu možné.

 

7.ubytovn_........._540

Dostatek zeleně je pro stanaře zárukou příjemného prostředí. Ve vaši blízkosti je malý bazének pro děti, nové sociální zařízení, restaurace..

stany

CENÍK  ZA VLASTNÍ  STANY :

malý stan                        200,-Kč/noc ( max. dvě osoby )

střední velikost  stanu    400,-Kč/noc  ( max. 3-4 osoby )

velký  stan                      500,-Kč/noc  ( max. 5 osob )

Nad 5 osob ve stanu se připlácí za každou osobu 100,-Kč/noc

Velikost stanu určí při příjezdu  vedoucí letního areálu  a stanoví cenu. Poplatek se stanovuje na základě záboru prostranství určeného pro stany.

Stany s  předsíňkami,stříškami a jinak upravené se mohou řídit individuálním ceníkem.

Již se neúčtují žádné poplatky za ubytované osob ve stanu.

Cena je včetně elektrické energie,parkování vozidla uvnitř areálu  a koupání.Rovněž neúčtujeme  rekreační ani žádný jiný poplatek . (teplá voda není zpoplatněna,wifi free apod.)  

stanová místa pod břízkami,ohraničené vzrostlými tujkami

U stanových míst je check in    9,00 hodin  a check out nejpozději  10,00 hod. druhý den dopoledne.V případě, že zústávate  déle než je uvedený čas, hradí se  vstupné na koupaliště dle platného ceníku.

stanová místa pod břízkami,ohraničené vzrostlými tujkami

20160729_085110

camp

večerní  grilování a opékání

20160802_204456_1