Ubytování: penzion

NOVÝ PENZION  RICCO II.

Moderní pokoje s přístupem k internetu,kabelová TV,lednice,interiéry zhotovené na "míru ".Koupelny barevně řešené,kamerový systém,bezpečnostní rolety, patra na spaní. Rozšířili jsme tím naši ubytovací kapacitu celkem na 20 lůžek.Parkoviště s kapacitou 10 vozidel, výhled do okrasné zahrady.Nachází se několik metrů od řeky. CENA ZA UBYTOVÁNÍ ČINÍ 600,-Kč/noc. Pokoje jsou jednolůžkové s přistýlkou na patře.

      

PENZION RICCO I.

Penzion se nachází cca 5 minut pěšky od letního areálu. Nabízí nadstandardní ubytování v podkrovních pokojích s výhledem na řeku nebo okrasnou zahradu. Pokoje jsou kompletně vybavené: Hi-fi věž, TV, minibar — lednička, vysoušeč vlasů, sprchový kout a WC na každém pokoji. Nábytek: noční stolky, šatník, lampičky, křesílka, pracovní stolek, konferenční stolek, trezor. Propagační a turistické předměty volně k dispozici. WIFI free na celém penzionu.

Pokoje jsou typu jak rodinného, tak manažerského. Některé jsou mezonetového typu. Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Oplocené a osvětlené parkoviště přímo u penzionu.CENA ZA OSOBU  činí  500,-Kč/noc.

Součástí obou penzionu je relaxační místnost se společenskými hrami. Prostor slouží zároveň jako restaurační prostor. Kompletně vybavená kuchyně je k dispozici ubytovaným rekreantům. Možnost vlastního vaření nebo docházky do letního areálu. V letních měsících posezení na zahradě — k dispozici zahradní nábytek

kliknutím zobrazíte větší obrázekkliknutím zobrazíte větší obrázek

Penzion je situován v blízkosti historické části města. Je samoobslužný a naším hostům jsme vytvořili domácí prostředí. Příjezdy a odjezdy jsou možné kdykoliv, rovněž tak pohyb po restaurační části včetně použití kuchyně. V letních měsících je spojitost penzionu s letním areálem a našim soukromým informačním centrem zárukou prožití levné a kvalitní dovolené v Beskydech.

PŘI DLOUHODOBÝCH PRONÁJMECH  JE CENA DLE DOHODY.